• MARKETING FOR CULTURE

  Komunikujemy kulturę. Prowadzimy kompleksowe działania dla marek komercyjnych i instytucji kultury. Proponujemy najlepsze rozwiązania marketingowe i komunikacyjne w oparciu o ekspercką wiedzę i doświadczenie.

  Read more
 • ARTIST MANAGEMENT

  Wskazujemy mocne oraz słabe strony działalności artystów indywidualnych oraz formułujemy paletę korzystnych rozwiązań komunikacyjnych. Budujemy sieci kontaktów. Zapewniamy promocję w mediach. Wyznaczamy kierunki rozwoju kariery zawodowej.

  Read more
 • PR & MARKETING NOWYCH TECHNOLOGII

  Wspieramy firmy z sektora nowych technologii, w tym firmy IT, producentów elektroniki użytkowej oraz start-upy internetowe. Stawiamy na indywidualne podejście oraz mocne merytorycznie i rzetelnie przygotowane.

  Read more

“Robimy wszystko, aby świat poznał ludzi, którzy nam zaufali”

WHO WE ARE?

Media&Work to agencja komunikacji specjalizująca się w działaniach w obszarze kultury i sztuki oraz marketingu nowych technologii, w szczególności wdrażaniu na rynek nowych, innowacyjnych produktów i usług. Prowadzimy komunikację instytucji kultury, galerii sztuki oraz artystów indywidualnych. Tworzymy spójne strategie wizerunkowe, komunikacyjne i promocyjne. Odpowiadamy za visual interaction: print, edytorial, web design, e-publishing.

Opinie naszych klientów

REFERENCES

Od kilku lat współpracujemy z Media&Work w ramach Warszawskich Targów Sztuki, Kompasu Sztuki oraz niezależnych wydarzeń artystycznych. Cenimy wszechstronność oraz elastyczność, z jaką firma promuje nasze wydarzenia w mediach oraz sieciach społecznościowych. Współpracę z pewnością kontynuować będziemy w przyszłości.

Kama Zboralska International Art Fair Warsawwww.warszawskietargisztuki.pl

Zaangażowanie, wysokie kompetencje i dynamika działań w ramach wymagających zadań to cechy współpracy Media&Work z Galerią Limited Edition. Wysoko oceniamy jakość wdrażanych rozwiązań komunikacyjnych i projektowych, dopasowanych do profilu działalności galerii na rynku sztuki. Usługi świadczone przez Media&Work spełniają nasze wysokie wymagania.

Iwona StaroszczykLimited Edition Modern Art Gallery www.limitededition.pl

Materiały tworzone przez Agencję to solidna merytoryka treści połączona z bardzo dobrym przygotowaniem graficznym i promocją w mediach. Wydarzenia organizowane we współpracy z Media&Work są widoczne na artystycznej mapie Warszawy i atrakcyjne dla każdego sympatyka sztuki.

Lena Szwed-Strużyńska Mostra Gallerywww.mostra.pl

Artist Management to bardzo dobry program dla artystów indywidualnych, który pozwala zdobyć niezbędny czas na rozwój artystyczny w zaciszu pracowni. Odpowiedzialność promocji, tworzenia wizerunku, współpracy z dziennikarzami i kuratorami przejmują wtedy profesjonaliści w swoich dziedzinach.

Janina Wierusz-KowalskaPainterwww.janinawieruszkowalska.com

Agencja zrealizowała szereg zadań promujących moją twórczość na rynku sztuki oraz brała udział w planowaniu kolejnych wystaw i wydarzeń. Stworzyła szereg materiałów graficznych i reklamowych oraz zadbała o ich należyte wyeksponowanie. Jestem zadowolony ze współpracy i zamierzam kontynuować ją w przyszłości.

Wojciech Tut ChechlińskiArtistwww.tut.waw.pl

Firma Media&Work wykonała dla mnie serię projektów wizerunkowo-komunikacyjnych. Przyczyniły się one do zwiększenia rozpoznawalności mojego wizerunku jako artysty rzeźbiarza oraz mojej twórczości. Pozytywnie oceniam teksty, oraz materiały wizualne związane z promocją moich działań artystycznych, jak i samą współpracę. Media&Work jest jednym z prekursorów w działaniach komunikacyjno-informacyjnych związanych ze sztuką w naszym kraju. Bardzo gorąco polecam działalność Media&Work.

Paweł OrłowskiArtistwww.pawelorlowski.com

Media&Work od kilku lat reprezentuje mnie i moją twórczość w mediach polskich i obcojęzycznych. To zespół osób o wysokich kompetencjach, znających bardzo dobrze rynek sztuki oraz zasady promowania artystów indywidualnych. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy.

Justyna Pennards-SyczArtist www.justynasycz.com

Agencja Media&Work świadczy usługi na wysokim poziomie, w szczególności dbając o wizerunek artysty na rynku sztuki. To godny zaufania partner, o dużej wiedzy i swobodzie działania w sektorze kultury i sztuki.

Grażyna MosurAGORA Culture Centrewww.ckagora.pl

Agencja Media&Work świadczy usługi na wysokim poziomie, w szczególności dbając o wizerunek artysty na rynku sztuki. To godny zaufania partner, o dużej wiedzy i swobodzie działania w sektorze kultury i sztuki. Firma ułatwiła mi zdobycie profesjonalnego zaplecza komunikacyjnego.

Piotr SaulArtistwww.piotrsaul.pl

MARKETING FOR ART & CULTURE

Komunikujemy kulturę. Prowadzimy kompleksowe działania dla marek komercyjnych i instytucji kultury. Proponujemy najlepsze rozwiązania marketingowe i komunikacyjne w oparciu o ekspercką wiedzę i doświadczenie.

ARTIST MANAGEMENT

Tworzymy spójny i rozpoznawalny wizerunek twórców. Odpowiadamy za public relations oraz wielopoziomowy marketing. Budujemy sieci kontaktów. Zapewniamy promocję w mediach. Wyznaczamy kierunki rozwoju kariery zawodowej. Wybieramy tylko najpotrzebniejsze rozwiązania, pozwalające rozwijać działalność w zgodzie z artystycznym credo. Zapewniamy artystom niezależność oraz wysoki komfort pracy twórczej.

PR & MARKETING NOWYCH TECHNOLOGII

Fascynuje nas świat innowacji, trendów, najnowszych rozwiązań high-tech. Wspieramy firmy  z sektora nowych technologii, w tym firmy IT, producentów elektroniki użytkowej oraz start-upy internetowe. Stawiamy na indywidualne podejście oraz mocne merytorycznie i rzetelnie przygotowane. Wprowadzamy na rynek nowe marki, produkty, usługi, przygotowujemy informacje prasowe i personalizujemy ich dystrybucję. Budujemy zaufanie w oparciu o realny potencjał organizacji oraz pozycjonujemy naszych Klientów w odpowiednim kontekście. Zmierzamy do realizacji konkretnych celów biznesowych.

Portfolio

Nasze realizacje

PUBLICATIONS

Współpracujemy z:

Blog

Dowiedz się więcej na temat rynku sztuki, promocji i komunikacji w sektorze kulturze oraz zasad dotyczących wdrażania nowych produktów i usług na rynek

Tell us about yourself

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, chcecie porozmawiać o warunkach możliwej współpracy, zapraszamy do kontaktu.

This post is also available in: polski