logo Media&Work

Media&Work dla Systemu Cień

Zespół MediaWork odpowiada za promocję Systemu Cień. Do zadań agencji należy opracowanie strategii, kreacji i wdrożenie kampanii promocyjnej dla Systemu Cień. System Cień jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na tanią, prostą i łatwą w obsłudze usługę śledzenia ludzi i pojazdów. W systemach GPS stworzono platformę, która pozwala na natychmiastowe wykorzystanie zakupionego urządzenia bez żmudnej nauki lub studiowania długiej instrukcji obsługi. Celem systemu jest ułatwienie uzyskania informacji na temat lokalizacji osób lub zwierząt. Dzięki Systemowi Cień można w sposób ciągły monitorować ich lokalizację. Instalacja i konfiguracja systemu nadzoru sprowadza się do założenia konta na stronie www.ciengps.pl.  Zespół Media&Work odpowiada za promocję Systemu Cień. Do zadań agencji należy opracowanie strategii, kreacji i wdrożenie kampanii promocyjnej dla Systemu Cień.

O Systemie CIEŃ GPS

System CIEŃ GPS jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na prostą i łatwą w obsłudze usługę śledzenia ludzi i pojazdów. mso-fareast-language:EN-US;} –> System CIEŃ GPS to rozwiązanie, które zapewnia poczucie bezpieczeństwa. W każdej chwili upoważnione osoby mogą sprawdzić, gdzie znajdują się ich bliscy za pomocą telefonu komórkowego lub komputera.

——————————-

O firmie Monitech Sp. z o. o.

Monitech to laboratorium inżynierii telemetrii, aplikacji telematycznych, systemów bezprzewodowych oraz rozwiązań serwerowych, w tym dedykowanych aplikacji internetowych. Podstawową technologią komunikacji jest M2M za pośrednictwem sieci komórkowych GSM, GPRS i UMTS w połączeniu z nawigacją satelitarną GPS. Charakterystyczną cechą produktów firmy Monitech jest duża elastyczność i szybka reakcja na zmieniające się oczekiwania ze strony biznesu.

logo Media&Work

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.