Startuje portal Inwestycje-Egzotyczne.pl od Media&Work

Z początkiem września 2011 wystartował nowy serwis poświęcony egzotycznym formom inwestowania kapitału – Inwestycje-Egzotyczne.pl.

Zawartość portalu została pogrupowana w kilkanaście dużych działów, z których największe to: Przedmioty kolekcjonerskie, Kamienie szlachetne, Surowce, Alkohol inwestycyjny. Portal będzie sukcesywnie wzbogacany o nowe sekcje i funkcjonalności. Nie zabrakło działów poświęconych inwestowaniu w instrumenty muzyczne, płyty winylowe czy stare samochody.

W Polsce pojawia się coraz więcej firm, które pomagają klientom rozpocząć inwestowanie w instrumenty egzotyczne. -Egzotyczne inwestycje mają spore szanse, aby stać się popularnym miejscem pomnażania kapitału. Przemawia za tym niezależność od zewnętrznych czynników makroekonomicznych. Po dramatycznych spadkach indeksów na światowych giełdach, wielu inwestorów rozpoczęło lokowanie pieniędzy w obszarze inwestycji alternatywnych. -mówi Anna Niemczycka, dyrektor generalna Media&Work Agencji Komunikacji Medialnej, która jest wydawcą serwisu.

Lista przedmiotów kolekcjonerskich jest dosyć długa, począwszy od monet i znaczków, na kartach baseballowych i chińskiej porcelanie kończąc. -W Polsce rynek kolekcjonerski wszedł w początkową fazę rozwoju, jednak możemy oczekiwać, że segment ten będzie sukcesywnie zyskiwać na popularności. – dodaje dyrektor Media&Work.

logo Media&Work

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.