Pierwsze strony firmowe na Google+!

Wczoraj Google dodało nową usługę do swojego serwisu społecznościowego. Google Pages pozwala na tworzenie stron dla firm, organizacji, marek, a nawet poszczególnych produktów. Na razie nowa usługa Google+ jest w bardzo wczesnym stadium rozwoju. Najważniejsze jest jednak to, że od tej pory Google+ nareszcie otwiera się dla firm.  

Tworzenie googlowych fanpagów wciąż trwa i jest to kolejny krok w walce z Facebookiem. Jako pierwsi z Google+ Pages skorzystały Pepsi i Toyota, a także producent odzieży Burberry i klub piłkarski Barcelona.

Serwis Google+ zdobył od swojego wrześniowego debiutu ponad 40 mln użytkowników. Wciąż jednak sporo mu brakuje do Facebooka, który ma już ponad 800 mln użytkowników na całym świecie.

Wizualnie i funkcjonalnie strony firmowe Google+ przypominają normalne profile użytkowników, z tą różnicą , że firmową stronę można plusikować i udostępniać. Utworzono również kręgi „Klienci”, „VIP”,  „Członkowie zespołu”.  Oficjalne konta cieszą się sporą popularnością i zajmują już ważne miejsce w marketingowych działaniach firm z różnych branż. Zapraszamy naszych fanów na stronę Media&Work na  Google+! Plusikujcie!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.