Startuje Portal RynekiSztuka.pl od Media&Work

Z początkiem lipca 2011 roku wystartował projekt poświęcony rynkowi sztuki – Portal RynekiSztuka.pl. Celem projektu jest przybliżenie specyfiki polskiego i światowego rynku sztuki oraz przekonanie do tej formy inwestowania kapitału.

Portal RynekSztuka.pl stawia sobie za cel charakterystykę polskiego i światowego rynku sztuki, podejmuje próbę zidentyfikowania aktualnych trendów i tendencji rynkowych oraz prezentuje całe spektrum twórczości artystycznej.

To dobry czas na inwestowanie w sztukę. W ostatnim czasie dzieła sztuki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem – nie tylko kolekcjonerów, ale przede wszystkim inwestorów. Udało nam się zaprosić do współpracy galerie i domy aukcyjne z całej Polski – mówi Anna Niemczycka, dyrektor generalna Media&Work Agencji Komunikacji Medialnej, która jest wydawcą serwisu.

Treść portalu została pogrupowana w pięć dużych działów: Aukcje, Inwestowanie w sztukę, Kolekcje, Poradnik Kolekcjonera oraz Sztuka w Polsce. Twórcy serwisu zapowiadają dynamiczny rozwój poprze wzbogacanie go o nowe sekcje, funkcjonalności oraz współpracę z polskimi i zagranicznymi partnerami.

Współczesny rynek sztuki to nie tylko Nowy Jork i Londyn – to także Bliski, Środkowy i Daleki Wschód. Na świecie sztuka jest liczącą się częścią procesu inwestycyjnego a otaczanie się nią na co dzień, inwestowanie w sztukę to styl życia bogacących się, wolnych społeczeństw. Rozwój krajowego rynku sztuki to proces, którego nie da się zatrzymać

Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej

logo Media&Work

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.