logo Media&Work

Media&Work rozpoczęła współpracę z firmą technologiczną Monitech

Media&Work rozpoczęła współpracę z firmą technologiczną Monitech. W ramach powierzonych obowiązków zespół Media&Work odpowiedzialny będzie za kompleksową obsługę public relations oraz prowadzenie działań promocyjnych w mediach społecznościowych.

Umowa podpisana została na czas nieokreślony.

O firmie Monitech Sp. z o. o.

Monitech to laboratorium inżynierii telemetrii, aplikacji telematycznych, systemów bezprzewodowych oraz rozwiązań serwerowych, w tym dedykowanych aplikacji internetowych. Podstawową technologią komunikacji jest M2M za pośrednictwem sieci komórkowych GSM, GPRS i UMTS w połączeniu z nawigacji satelitarną GPS. Charakterystyczną cechą produktów firmy Monitech jest niezwykła elastyczność oraz możliwości rozbudowy w reakcji na zmieniające się oczekiwania ze strony biznesu.

Zespół Media&Work odpowiada za promocję marki Aportuj.pl. Do zadań agencji należy opracowanie strategii, kreacji i wdrożenie kampanii promocyjnej dla produktu Aportuj.pl.

———————————————————

O Aportuj.pl

Aportuj.pl pozwala na zlokalizowanie psa i otrzymanie dokładnych współrzędnych jego położenia. Usługa Aportuj.pl wykorzystuje urządzenia wyposażone w rozwiązania najnowszej generacji, umożliwiające korzystanie z sygnałów GPS. Dzięki temu bez problemu można uzyskać informację o dokładnej pozycji pupila, nawet w bardzo zagęszczonym urbanistycznie terenie.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.